מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

להכין את חדר האמבטיה לחורף הקרוב

חדר אמבטיה

בחורף הרגע שבו אתם נכנסים לחדר האמבטיה הוא רגע מיוחד שחוזר על עצמו כל יום. עבור המון אנשים השהות באמבטיה זה הזמן היחיד שבו יש שקט מוחלט. לכן המטרה היא שתוציאו את מירב התועלת מהשהות בחדר האמבטיה עד כמה שזה נשמע מוזר. בחורף תרצו לדעת כי לא תקפאו מקור בכל פעם שתיכנסו לחדר האמבטיה. יש כמה דרכים שיסייעו לכם להפוך את המקלחת בחורף לכזאת שלא תשכחו אותה במהרה. אחרי מקלחת טובה בחדר האמבטיה יהיו לכם אנרגיות לעשות עוד המון דברים שלא עשיתם בעבר. אז מה אתם צריכים לקחת בחשבון כאשר תיכנו את חדר האמבטיה לחורף הקרוב? הינה כמה טיפים שכל אחד יכול ליישם אותם אצלו בחדר האמבטיה.


הכינו מראש חלוקי אמבטיה

ברגע שתצאו מהאמבטיה עצמה תמצאו את עצמכם קופאים מקור. אחת מהדרכים להתמודד עם המצב הזה תהיה פשוט לרכוש חלוקי אמבטיה שישמשו אתכם בקביעות. מדובר על חלוקים שעוטפים אתכם לגמרי, כך לא תמצאו את עצמכם מתמודדים עם קור עז. כמובן שתוכלו לצאת עם החלוקים מהאמבטיה עד אשר תתייבשו לגמרי. יש כאלה שעבורם החלוקים באמבטיה הם בגדר חובה, גם בחודשי הקיץ החמים. מבחינתם להתנגב עם מגבת זוהי לא אופציה, הרי זה גוזל זמן יקר. כאן אתם מכסים את עצמכם ונותנים לחלוק לעשות את העבודה שאותה אינכם רוצים לעשות.


תתקינו תנור חימום איכותי

כאשר בחוץ הטמפרטורות יורדות, תרצו לדעת כי יהיה לכם נעים להיכנס לחדר האמבטיה. ברגע שאין עליכם בגדים, תמצאו את עצמכם חשופים לגמרי לקור העז. במקום להשלים עם המציאות הזאת, יהיה עליכם לרכוש תנור חימום איכותי שיחמם את האמבטיה. ברגע שתפעילו את תנור החימום לפני הכניסה לחדר האמבטיה תוכלו להשיג את מבוקשכם. החדר עצמו יהיה חם ונעים, בדומה לעוד חדרים אחרים שבהם יש מזגנים. היתרון של תנור חימום בא לידיי ביטוי בכך שהוא מחמם את חדר האמבטיה במהירות האפשרית. תוך דקות ספורות תוכלו להיכנס לאמבטיה בזמן שתנור החימום ממשיך לחמם את החדר עד שתצאו החוצה.


הוסיפו מחמם מגבות

מאז ומתמיד אתם מתנגבים עם מגבת ברגע שאתם יוצאים מהאמבטיה? אינכם מוכרחים לרכוש חלוקי אמבטיה כדי להשיג את מבוקשכם. עם זאת המגבות עשויות להיות קרירות, בטח כאשר הן נמצאות במגירה כל הזמן. מחמם מגבות הוא מתקן שעליו אתם מניחים את המגבת לפני שאתם משתמשים בה. המתקן יחמם את המגבת ויגרום לה להרגיש נעימה במיוחד בעת ההתנגבות עצמה. מעבר לתחושת הנעימות, מגבת חמה תהיה מגבת שתייבש אתכם במהרה. בשונה ממגבות אחרות שיעשו את העבודה בצורה קצת פחות טובה לעומתה. מדובר על מתקן פשוט שעושה את העבודה מעל ומעבר למצופה בכל פעם מחדש. גם אם המגבת תהיה מעט לחה, מחמם המגבות ידאג לייבש אותה.

שטיחוני אמבט

תרכשו שטיחוני אמבטיה

המגע של הרגליים עם הרצפה הקרה עשוי להיות כזה שתרצו להימנע ממנו. יש כאלה שרוכשים מגבות לרצפה, אך בכל פעם יהיה עליכם להחליף אותן. שטיחוני אמבטיה נועדו בדיוק למשימה הזאת, הם שטיחים שעליהם תוכלו לדרוך באופן קבוע. השטיחים כשלעצמם מאוד עבים, מה שימנע מכם להרגיש את הקור מהרצפה. בו בזמן הם מחזיקים מעמד לכמה שימושים, מבלי שתצטרכו להוציא שטחון אמבטיה חדש. כל כמה שבועות תוכלו לכבס את השטיחון שרכשתם, ולהשתמש באחד חדש. הרוטציה בין השטיחונים תאפשר לכם להוציא מהם את המירב בכל פעם מחדש. הכי חשוב שלא תקפאו מקור עם היציאה מהאמבטיה או בכל פעם שתיכנסו יחפים לחדר האמבטיה.


השקיעו בחימום תת רצפתי

אם אינכם מוכנים להתפשר על איכות, חימום תת רצפתי יהיה הבחירה המנצחת. נדגיש כי התקנה של ריצוף תת רצפתי יכולה לקחת זמן, לעיתים אפילו גם תעלה ביוקר. אך יש כאלה שמבחינתם ההרגשה הנעימה בתוך הבית בחודשי החורף הקרים היא בגדר חובה. למרות שימי החורף הם מועטים, הקור העז עשוי להיות כזה שאי אפשר לסבול אותו. השקיעו בחימום תת רצפתי במידה ואתם יודעים כי אתם מתכננים לגור בדירה שנים ארוכות. הפתרון הזה הוא פתרון שיהפוך את השהות בכל הבית לשהות נעימה ואידיאלית. אין סיבה שתביאו את עצמכם למצב שבו החימום לא יהיה כמצופה מבחינתכם.סגור
Loading
Go back to %1