אם תשאלו אותנו, הסיבה היחידה שדובים נכנסים לתרדמת חורף היא שחם וכיף להם בתוך הפוך. רוצים גם?

 

כולנו אוהבים להגיד שבישראל יש 10 ימי גשם בשנה בקושי, ואי אפשר לקרוא לחורף הישראלי חורף. אבל אם נהיה כנים, אנחנו קצת שוכחים שגם בימים של קרני שמש נעימות, בערב פתאום נהיה קרררר נורא, הטמפרטורות צונחות ואנחנו מחפשים את השמיכה הכי קרובה כדי להתכרבל בה. בדרך כלל השמיכה הזו תהיה כרבולית שזרוקה על הספה ורק מחכה שנבוא כבר לראות טלוויזיה כדי שהיא תעטוף אותנו, ולפעמים זו דווקא שמיכת חורף עשויה מיקרופייבר (כמו שמיכת ספייס שלנו, שלא תפסיקו ללטף מרוב שהיא רכה ונעימה).

שמיכות פוך: החימום האולטימטיבי
אמרתם להתכרבל בשמיכות חורף – אמרתם פוך. רך, נפוח והכי כיפי בעולם. אבל בואו נעשה רגע סדר: כולנו משתמשים בביטוי 'שמיכת פוך' כדי לתאר כל שמיכה תפוחה עם מילוי מחמם, אך שמיכת פוך אמיתית-אמיתית עשויה רק מפלומה או נוצות אווז. היא מבודדת טוב יותר את חום הגוף, ולכן משאירה אותנו חמים בלילה, אפילו אם אנחנו גרים בירושלים, מצפה רמון או ליד החרמון. שמיכות פוך עם אחוז גבוה של פלומה הן קלות במיוחד, מחממות אש, אווריריות ומלטפות.

אבל אם אתם לא בעניין של פלומה טבעית או נוצות, סובלים מאלרגיה, מזיעים הרבה או שאתם משתייכים לקבוצת האנשים שאומרים שבחורף הישראלי (זה שיש בו רק 10 ימי גשם בשנה) מספיקה גם שמיכה רגילה או סינטטית – פנקו את עצמכם בשמיכת פוך עם סיבי מיקרופייבר או סיבי הולופייבר חלולים, שגם הן מספקות בידוד מושלם וחורף חם. מבטיחים לכם שלא תרצו לצאת מהפוך.
אגב, אנחנו מכירים לא מעט אנשים שלא מוכנים לצאת מהפוך גם בקיץ, עד שהם ישנים עם מזגן דולק ומקפיא בחדר, רק כדי שהם יוכלו להתכרבל אפילו באוגוסט! בשבילם פיתחנו את Cool Air, שמיכה עם פסי איוורור מיוחדים שזכתה לכינוי 'שמיכת מזגן'.

מצעים מפלנל כבר יש לכם?
אם עניתם 'כן', בטח נמרח לכם חיוך על הפנים עכשיו. אתם יודעים שהסתדרתם, והתפנקתם הלילה עם הבד הכי נעים, הכי מלטף והכי חורפי שיש. אבל אם עדיין אין לכם מצעי פלנל, אתם נכנסים בלילה למיטה קרירה עם מצעי כותנה (שמצוינים ומתאימים בול לקיץ, אבל הגיע הזמן שתפרגנו להם בתרדמת חורף. גם להם מגיע, לא רק לדובים). על אף שמצעי פלנל גם עשויים כותנה, הם ארוגים בנפח גבוה שאוגר בתוכו אוויר שמשמש כמבודד, מה שהופך את הבד לנעים למגע, רך כמו משי וחמים במידה הנכונה.

לא חשוב אם תבחרו בסט דרייבר (שהוא קלאסיקה!) או סקוטיש היפיפה עם המחווה למשבצות הסקוטיות, כבר מחר מצפה לכם לילה טוב. כאן באתר תוכלו למצוא גם מצעי פלנל לילדים ותינוקות, במחיר שיחמם לכם את הלב. אתם יכולים להיות רגועים שגם אחרי הכביסה הצבעים החיים ויפיפיים לא ידהו, המרקם יישמר והמגע יהיה נעים-נעים בשביל שגם בפעם הבאה יהיה לכם הכי כיף ללכת לישון.

שמיכות חורף לילדים ותינוקות
אין מי שלא מפנטז מדי פעם על לחזור לילדות. גם לנו זה קורה, במיוחד כשאנחנו מסתכלים על שמיכות החורף של התינוקות והילדים. מחלקת העיצוב של ורדינון הביאה את כל הדמויות האהובות לשמיכות המיקרופייבר של הילדים: אלזה, מיני ומיקי מאוס, הנוקמים, רפונזל, ואפילו הדרדסים הגיעו (בינינו, השמיכות כל כך רכות ומלטפות, שאנחנו יכולים להבין אותם). ויש לנו עוד המלצה חמה לתינוקות: שמיכת פוך סינטטית המתאימה לשימוש מגיל לידה, במילוי אנטי אלרגני שנבחר במיוחד בשבילם.

שיהיה לכם לילה חמים וחלומות טובים.