ניו יורק, לונדון, ברלין או תל אביב. לכל אחת מהערים הגדולות יש כמובן  אופי משלה, אבל לכולן יש את אותו סקס אפיל אורבני ושיקי שכבר הפך לסגנון עיצוב נחשק. הסגנון האורבני מאופיין במראה מודרני ומעט קר, בצבעוניות מונוכרומטית בגווני אפור או שחור ולבן, ובשימוש חומרים כמו בטון, זכוכית, עץ טבעי ומתכת. ואולם, מקומם של מוצרי טקסטיל, כמו מצעים, מגבות, כריות ועוד לא נפקד. אצלנו בורדינון תוכלו למצוא קולקציה אורבנית מגוונת שמתכתבת עם הסטייל הטרנדי.  

העיצוב האורבני שצמח בערים הגדולות מתאפיין בחללים פתוחים, היוצרים אשליה של מרחב עירוני, גם בדירות הקטנות ביותר. דירות בסגנון אורבני מאופיינות בדרך כלל בחלל משותף גדול ומואר ובחדר שינה קטן ונישתי, ששואב את השראתו מדירות סטודיו או לופטים. העיצוב האורבני הוא פונקציונלי ומתאים את עצמו לאורח החיים בעיר הגדולה והתוססת. מצד אחד - האווירה נעימה וביתית, ומצד שני - מחוספסת ופרקטית. 

תראו מה שצבע יכול לעשות

כידוע, השימוש בטקסטיל, דהיינו מצעים, שמיכות, שטיחונים וכריות הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הדירה, ובפרט בחדרי השינה. על כן, כשבאים לעצב את חדר השינה האורבני חשוב לאזן  בין הנוקשות של רהיטי הדירה, צבעי הקירות, חומרי החיפוי ואביזרי טקסטיל הם הבחירה הראשונה להשלמת האיזון והרכות בחדר השינה.

כאמור, הצבעים השולטים בעיצובים אורבניים, בדרך כלל, הם שחור, לבן ואפור. כלומר, גוונים ניטרליים שמספקים בסיס לשילוב של נגיעות צבע בגוונים מגוונים, חמים או קרים. מרכיבים נוספים אופייניים הינם איורים וכיתוב באווירה של "גרפיטי". אלה בדיוק האלמנטים המאפיינים את סדרת המצעים והמגבות אורבן, של ורדינון.

ואלה הדגמים שתוכלו למצוא בקולקציית אורבן:

בלקסטר - סט מצעי ג'רסי בצבעי שחור, לבן ואפור, במראה מונוכרומטי מחוספס וצעיר הכולל עיצוב דו צדדי: צד אחד מעוטר בהדפסי כלבים בסגנון מאויר ומשעשע והצד השני בהדפסי מילים באנגלית, סגנון שמחובר מאוד לעיצוב האורבני. הסט עשוי 100% כותנה.

מיני רטרו - הצד הרומנטי והרך יותר של העיצוב האורבני כולל נגיעות וינטג'יות, והדפס של הדמויות מיקי ומיני מאוס מאויר בסגנון "מיושן". צבעי המצעים - שחור ולבן  עם נגיעות צבע אדמדם על רקע בהיר - מעניקים לחדר מראה רומנטי עם הומור. הסט עשוי 100% כותנה.

ריידר – סט מצעים נועז, ש"דוהר" אל תוך הלילה בעיצוב דו צדדי הכולל איורי אופנועים וכיתוב במראה "קשוח". צבעי הסט – שחור על רקע לבן. סט המצעים עשוי 100% כותנה, כמו כן, הדגם כולל מגבות ג'אקרד במגוון צבעים ובהדפס תואם להשלמת העיצוב.

פולאריס – הדגם מתאפיין במראה מסתורי, עשיר וייחודי. המצעים הינם בעלי גוון כהה הכולל כיתוב בסגנון המזכיר גרפיטי וכרזות פרסומת. סט המצעים עשוי 100% כותנה.

מיקס ג'רסי דרימלנד - סדרת מצעים בהדפס מתוחכם בשחור, אפור ולבן, בעיצוב דו צדדי, שאפשר לשלב עם מצעי ג'רסי בצבעים נוספים לפי בחירה האישית. הסט עשוי בד  ג'רסי 100% כותנה סרוקה.

מיקס ג'רסי גוד וייבס - סדרת מצעים בהדפס מתוחכם בשחור לבן, עם נגיעות צבע צהובות בעיצוב דו צדדי, שאפשר לשלב עם מצעי ג'רסי בצבעים נוספים לפי בחירה האישית. הסט עשוי בד  ג'רסי 100% כותנה סרוקה.

לאב מיני  - סדרת מצעים סדרת מצעים המיועדת לילדים ולבני נוער, בהדפס מתוחכם בשחור לבן, עם נגיעות צבע בוורוד סוכריה ובעיצוב דו צדדי, שאפשר לשלב עם מצעי ג'רסי בצבעים נוספים לפי בחירה האישית. הסט עשוי בד  ג'רסי 100% כותנה סרוקה.

מיוזיק - סדרת מצעים סדרת מצעים המיועדת לילדים ולבני נוער. הדפסים מעודנים בשחור ולבן, של גיטרות וכיתובים חצופים, נגיעות של צבע צהוב ועיצוב דו צדדי, שאפשר לשלב עם מצעי ג'רסי בצבעים נוספים לפי בחירה האישית. הסט עשוי בד  ג'רסי 100% כותנה סרוקה.