מדמויות דיסני שיפילו לכם את הלסת ועד לטיפ שיעזור לכם לתקתק את זמן המקלחת וההשכבה 

 

מה חדש אצלכם?
אנחנו התחדשנו בקולקציה הכי יפה ever של מצעים ומגבות לילדים. כשחשבנו איך כדאי להציג לכם אותה, חלפו לנו בראש כמה רעיונות: להמליץ לכם על הפריטים הכי שווים מתוך הקולקציה, לתת לכם טיפים לשינה טובה או לגלות לכם את הטריקים הכי ממזריים לשכנע ילדים להיכנס להתקלח. אבל במקום זה פירגנו לכם במבצעים מטורפים והנחות ענק של 50-60%, כדי שתפנקו אותם עם הדמויות הכי-הכי!

מצעים ומגבות שילדים אוהבים אמנם לא יהפכו אותם למאושרים יותר, אבל הם כן ימרחו להם חיוך ענקי על הפנים (ויהפכו את ההשכבה ואת המקלחת לקלים הרבה יותר). אבל אנחנו לא עוצרים שם. חשוב לנו להפוך אתכם להורים מאושרים יותר, ולכן אנחנו מגלים לכם את 10 הסודות הכי כמוסים שלנו:

1. בינינו, הכי מבאס לצאת מהאמבטיה החמה בחורף אל הקור שמצפה לילדים מחוץ למים. מה עושים? הכניסו את המגבת למייבש הכביסה כשהילד מתקלח, וכשהוא יוצא – עטפו אותו במגבת חמימה ונעימה.

2. עשו לילדים מסאז' מרגיע לפני השינה, ואל תפסיקו כשהם כבר לא תינוקות. זה כיף ונעים בכל גיל, רק חשוב להתאים את המסאז' לרצונות של הילד. 

3. ילדים ישנים כ- 10 שעות ביממה בתוך המצעים שלהם. חוויית שינה טובה כוללת מצעים נעימים ומלטפים שמותאמים לעונת השנה, והחל מגיל 3 גם חשוב לשים דגש על מצעים שהם אוהבים כחלק מחוויית השינה. 

4. חלוק רחצה למקלחת נותן לילדים תחושה כיפית. הם מקשרים בין החלוק לחוויה של הבריכה והים, וזמן האמבטיה או המקלחת הופך למהנה, במקום למטלה שחייבים לעשות לפני השינה. יש לנו חלוקים עם מיקי ומיני מאוס שהילדים פשוט יתאהבו בהם!

5. השקיעו את הזמן בקריאת סיפור לפני השינה, והתמידו בזה. הרגעים שלפני השינה מעולים לחיזוק הקשר ביניכם, מעודדים קריאה, ובכלל, שעת הסיפור מחברת את האהבה של הילדים לספרים גם כילדים גדולים ובני נוער.

6. אתם יכולים גם לעודד אותם להמציא סיפורים עם האיורים שיש על המצעים שלהם, כדי לפתח את הדמיון. הסיפור של סימבה, למשל, יכול להתמקד בחברות שלו עם טימון ופומבה שמטיילים על מצעי מלך האריות; במצעי מיניקורן גם מיני מאוס היא חד-קרן; ועם מצעי צעצוע של סיפור אפשר להמציא טוי סטורי חדש בכל לילה!

7. העדיפו לעטוף גם את הילדים הקטנים במגבות ענקיות בגודל 100/120 ס"מ, ואל תתפשרו על פחות. הן עוטפות את כל הגוף ביציאה מהאמבטיה, ושומרות על הטמפרטורה של הילד בכל מזג אוויר.

8. מקלחת לילדים יכולה לקום וליפול על המגבת שמחכה להם ביציאה מהמים, לכן חשוב להשקיע בעיצוב המגבת. הרי מי יסרב להתעטף בבאטמן, דמבו או אריאל בת הים הקטנה?

9. כשאתם קונים מצעים חדשים לילדים, תנו להם להיות שותפים בבחירה. זה מחזק את העצמאות שלהם, תורם לביטוי העצמי וגורם להם לחשוב שהם עיצבו את החדר שלהם. אם כבר יש לכם מספיק סדינים, תמיד תוכלו לתת לילדים לבחור את השמיכות שיכסו אותם בלילה (ואת המיטה במשך היום). בקיץ הזה יש לנו שמיכות פיקה קלות ואווריריות עם מיקי מאוס, פנדה וספיידרמן שהילדים יעופו עליהן. 

10. ילדים מתחברים לדמויות מוכרות ומזדהים איתן. גם אם אתם לא הטיפוסים שמעודדים מותגים, וותרו לילדים בעניין הזה ותנו להם מגבות ומצעים עם דמויות אהובות שיעשו להם כיף.