עוטפת, סופגת ורכה. כביכול, רשימת דרישות לגיטימית ממגבת אמבטיה, לא?! אז זהו, שמסתבר שזה לא כזה פשוט. בשביל שהיא תהיה עוטפת – קנו מגבת גוף או מגבת ענק בגודל 100/140; בשביל שהיא תהיה סופגת, הקפידו על משקל וצפיפות החוטים (מעל 300 גרם למ"ר), אבל מה עושים עם הרכות??? או, טוב ששאלתם, בשביל זה אנחנו פה.

כך תשמרו על מגבות רכות
יש הרבה דרכים לשמור על המגבות שלכם רכות, הפופולאריות שבהן הן להפחית את חומרי הניקוי בכביסה, לא להעמיס על המכונה יותר מדי, לכבס עם חומץ וסודה לשתייה ואפילו להכניס למייבש הכביסה כדורי טניס! האינטרנט מלא בעצות טובות יותר או פחות, וגם מאוד מבלבלות, לשאלה הנצחית 'איך לשמור על מגבות רכות?', לכן תוכלו למצוא כאן את הטיפים של מומחי המגבות של ורדינון, שמייצרים, מעצבים ומלטפים מגבות נעימות ורכות כבר 90 שנה.

אבל בינינו, הכי טוב זה פשוט לקנות מגבות איכותיות ועבות, עשויות 100% כותנה, ולהחליף אותן כשהן כבר נשחקות. אנחנו יודעים שמגבות איכותיות עולות לא מעט כסף, אבל מגיע לכם להשקיע בעצמכם. מגבת מעולה תפנק אתכם מדי יום ביציאה מהמקלחת, תנגב את העור ביסודיות ותחזיק לכם לאורך זמן.

הפתרון הקל: קולקציית דרים טאץ'
לא רוצים לטרוח בשמירה על המגבות? אין בעיה! עיצבנו בשבילכם קולקציה חדשה של מגבות ארוגות בטכניקה מיוחדת המעניקה למגבת תחושת רכות לאורך זמן. קראנו לה דרים טאץ' כי.... למגבות בקולקציה יש פשוט מגע חלומי. אז אולי לא השקענו בשם, אבל כמה השקענו במגבת! לקחנו את הטכנולוגיה הכי חדשה לאריגה של כותנה המבטיחה רכות מקסימלית, הקפדנו על הכותנה הכי איכותית כדי שתחזיק לאורך זמן (ותמיד-תמיד תראה חדשה) ולא הסתפקנו בפחות משישה צבעים אהובים, כדי שתבחרו את מה שמתאים לספא הביתי שלכם: לבן, מוקה, חום, ורוד, כחול ואפור בהיר. 

התנהגו יפה למגבות שלכם
שואלים את עצמכם מה הופך מגבת לאיכותית ורכה כל-כך? התשובה הקצרה היא סוג הסיב. התשובה הארוכה יותר היא שמידת הרכות תלויה בסירוק הכותנה: מגבת רכה עשויה סיבים סרוקים, ומגבת מחוספסת יותר עשויה סיבים גרודים. בנוסף, סוג הסיב משפיע גם על איכות המגבת: אם הסיב לא איכותי, המגבת לא תתייבש מספיק מהר ואז ייווצר עובש סביב הלחות שנשארה בעומק הסיב. איכסה.

אבל לא מספיק לקנות את המגבות האידיאליות ולחשוב שבזאת נסתיימו שידורינו, צריך גם לשמור עליהן. מצד אחד, לא כדאי לכבס את מגבות הרחצה יותר מדי, כי הכביסה פוגעת באיכות המגבת. מצד שני, המגבות המשומשות הן קרקע פורייה לחיידקים גם בגלל הלחות שנצברת בסיבי המגבת וגם בגלל תאי העור המתים שנותרים על המגבת לאחר הניגוב (לפילינג העדין שעושה לכם המגבת יש מחיר).

אנחנו מכירים את המיתוס שאומר צריך לכבס מגבות בהרתחה בטמפרטורות של 90-60 מעלות, והרשו לנו לנפץ אותו. מים רותחים דווקא גורמים להיחלשות הסיבים ולדהיית הצבע של המגבת, אז תפרגנו למגבות שלכם כביסה ב- 40 מעלות. לא צריך יותר מזה. רוצים לעזור למגבת שלכם להיות המצטיינת במדף המגבות? השרו מגבת חדשה במים לפני השימוש הראשון, כבסו אותה פעמיים כדי לעזור לסיבי הבד להיפתח כך שיוכלו לספוג טוב יותר ואל תייבשו אותה בשמש. האידוי בשמש גורם להתקשות המגבת, והשמש הישירה מעודדת דהייה של צבע.