לכבוד הוולנטיינ'ז דיי אנחנו מחזירים לכם אהבה עם הדמויות שהכי אהבתם! כל מה שרציתם לדעת על מיקי ומיני מאוס + מבצע שווה

גם אתם בכוננות ולנטיינ'ז דיי עוד מינואר? כבר שנים שכל העולם אימץ אל לבו את הוולנטיינ'ז דיי כחג האהבה הבינלאומי, וגם אנחנו אוהבים אותו כל כך, פשוט כי הוא מביא איתו עוד הזדמנות להפגין אהבה. אז לכבוד יום האוהבים שחל ב- 14 בפברואר, קבלו את הצמד הרומנטי של כל הזמנים: מיקי ומיני מאוס. הם לא רק הזוג הכי יציב בביצה (כבר 90 שנה), אלא גם האהוב ביותר על כו-לם.

העכברים האהובים בעולם
מכל הדמויות של דיסני, מיקי מאוס הוא הפייבוריט, ואף הפך לסמל של חברת וולט דיסני ולחלק בלתי נפרד ממנה. הוא הדמות המצוירת הראשונה בהיסטוריה שזכתה לכוכב משלה בשדרת הכוכבים של הוליווד, הרבה לפני שחקנים מפורסמים אחרים, ואמריקאים רבים אפילו מצביעים עבור מיקי מאוס לנשיאות ארצות הברית בכל מערכת בחירות, כשהם כותבים את שמו על פתק לבן כהצבעת מחאה.

האהבה למיקי (ומיני) מאוס חוצה גבולות, אוקיינוסים ויבשות, ואנשים בכל העולם, ובכל גיל, מאוהבים בעכברים האלה, כולל כאן בישראל! ואם מותר לנו לעוף על עצמנו לרגע, אז נספר לכם שכל פריט שעיצבנו עם מיקי ומיני מאוס פשוט נחטף מיד כשהוא יצא לחנויות. מיני מאוס ההורסת היא אפילו הדמות הכי מחוזרת אצלנו בורדינון (אל תדאגו למיקי, הוא מאוד בטוח בגבריות שלו כך שהוא לא מקנא).

בחנו את עצמכם: עד כמה אתם מכירים את מיני ומיקי מאוס?
מיקי מאוס נולד די במקרה, כתחליף לאוסוולד הארנב, שהיה הדמות המצוירת הראשונה של וולט דיסני עם אולפני יוניברסל. אבל סכסוך בין השניים הוביל לכך שדיסני איבד את הזכויות על אוסוולד, ויצר במקומו עכבר. הוא דווקא קרא לו מורטימר, אבל אשתו של וולט, ליליאן, הסבירה לו בעדינות שמורטימר זה שם ארוך וכבד מדי לעכבר כזה חמוד, והציעה לו את מיקי הקצר והקליט כתחליף.

מי שאייר את הסקיצה הראשונה לעכבר החדש בשנת 1928 הוא אב אייוורקס, חברו ושותפו של דיסני. אייוורקס הנפיש את כל סרטוני האנימציה הראשונים של מיקי לבד-לבד (האגדה מספרת שהוא צייר 700 ציורים של מיקי מאוס ביום!), וקבע שיא שעדיין לא נשבר. מי שדיבב את מיקי היה וולט דיסני בעצמו, שנתן את קולו גם למיני מאוס. בשלב מאוחר יותר הוא הפסיק לדובב אותם, ואת מקומו תפסו שני מדובבים רשמיים, גבר ואישה. אחרי שהשניים ספגו את אדי הרומנטיקה של הזוג העכברי – הם גם נישאו במציאות.

מיני מאוס, ששמה המלא הוא בכלל מינרווה, אמנם בת 90, אבל עדיין נחשבת להכי אופנתית שיש, ולסמל להעצמה נשית. בזכות האופי, האינטליגנציה וכמויות האנרגיה שלה, היא המוזה הכי משמעותית של הרבה מעצבים ונשים בכל רחבי העולם. מיני הופיעה לראשונה בסרט "שגעון המטוסים" שיצא במאי 1928, כשמיקי מאוס הציע לה לטוס איתו במטוס שהטיס. על הטיסה היא הסכימה לעלות, אבל סירבה לתת למיקי לנשק אותה, מה שהבליט את היותה אישה חזקה ועצמאית, בעידן שזה ממש לא היה מקובל.

סוף-סוף הנשיקה!
מיקי העיקש המשיך בניסיונות החיזור, עד שמיני מאוס נשבתה בקסמו והם הפכו לזוג. מאז הם לא מפסיקים להפגין אהבה ומפזרים רומנטיקה ולבבות לכל עבר, כולל בסט מצעים מיוחד שיש לנו בשבילכם לקראת הוולנטיינ'ז דיי. הסט "קיסינג" מוצע עכשיו בהנחה שתפתח לכם את הלב: פחות מחצי מחיר!

אז גם אם אתם לא מאלה שמציינים את היום בשוקולדים, פרחים ודובונים חמודים עם לבבות, לפחות הרווחתם סט מצעים מושלם במחיר מבצע, וזה תמיד שווה.