עונת הרחצה אומנם בשיאה, אבל הורים לילדים יודעים שמגבות הן הפריט הכי רב-עונתי בבית. בחורף הן עוטפות בהמון חום ואהבה את הילדים שיוצאים רועדים מהמקלחת; בקיץ הן האקססורי הכי חשוב בים ובבריכה; ולאורך השנה כולה המגבות הן הטריק ההורי הכי מוכר כדי לשכנע את הילדים להתקלח. אחרי הכל, מי יסרב להתעטף במגבת מעוטרת בדמותה של אלזה או חלוק רחצה של ספיידרמן?!

שואלים את עצמכם מהו הסוד לבחירת מגבת סופגת, איכותית וסופר-מפנקת? כזו שתראה חדשה, תאריך ימים ותלווה את הילדים עד הבקו"ם? תנו לנו לגלות לכם את שני הפרמטרים שמומחי טקסטיל לא מתפשרים עליהם כשהם בוחנים איכות של מגבות:

1. המגבת חייבת להיות עשויה מ- 100% כותנה, ולא מתערובת של סיבי בדים שונים. כותנה מעולה משפיעה גם על הספיגה וגם על המגע של המגבת, ובשביל זה הרי התכנסנו כאן.

2. גם כובד המגבת הוא חשוב: היא צריכה לשקול מעל 350 גרם למ"ר. מגבת ששוקלת פחות מזה היא באיכות נמוכה, הספיגה שלה פחות טובה וגם אורך חייה קצר יותר.

אבל לא רק סודות של מומחים יש לנו בשבילכם, אלא גם טיפ ורדינון: הגודל כן קובע. העדיפו מגבת בגודל 100/120 ס"מ גם לילדים קטנים. למגבת גדולה יש רק יתרונות: היא עוטפת את הילד כולו ביציאה מהאמבטיה, ולא משאירה טפטופים על הרצפה; היא שומרת על הטמפרטורה של גוף הילד גם בימי החורף הקרים; היא נהדרת לכיסוי מלא של הכסא או מיטת השיזוף בים ומאפשרת גם לקטנים לרבוץ ולהתפנק בחוף; והכי חשוב – לא צריך לקנות מגבת גוף גדולה יותר כשהילדים גדלים.

 

ההמלצות שלנו למגבות אליפות

מגבות לתינוקות: אם היו מתקיימות בחירות בתינוקייה - מגבות 'ארנבוני' ו'פילפילון' בטוח היו מנצחות בנוק-אאוט. התינוקות שלכם יתמוגגו מהן. הם יתאהבו בצבעי הפסטל ובדמויות החיות שהם מכירים, ואתם תהיו בטוחים שהמגבת הרכה והנעימה מתאימה במיוחד לעורם העדין.

מגבות לילדים: כבר אמרנו שמקלחת לילדים יכולה לקום וליפול על המגבת שמחכה להם ביציאה מהמים, ולכן חשוב להשקיע בעיצוב המגבת. שלושה דברים משפיעים על הילדים ועוזרים להגיע ללב שלהם: דיסני, דיסני ודיסני. לא משנה אם תקנו להם את אלזה או את מיקי מאוס – ההצלחה מובטחת! תודו לנו אחר כך.

חלוקי רחצה לילדים: בעולם המגבות, חלוקים עוטפים ומפנקים הם היהלום שבכתר, ובצדק. הילדים נהנים ללבוש אותם, הם לא מחליקים מהגוף או נופלים על הרצפה (וחוף הים), ומעל הכל: הם נותנים לילדים תחושה שהם בכלל עוטים על עצמם חליפת ג'ודו של גיבורי-על. תוסיפו ספיידרמן או הלו קיטי על החלוק, וקניתם את עולמם.

 

את כל המגבות וחלוקי הרחצה של ורדינון לילדים ותינוקות תוכלו למצוא כאן.